طی مراسمی از اعضای کانون بازنشستگان اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری فارس تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان فارس؛ صبح  روز یکشنبه ۱۸ شهریور ماه جاری، طی مراسمی از اعضای کانون بازنشستگان این اداره کل تقدیر و تکریم شد.

در این مراسم که با حضور سید موید محسن نژاد معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی فارس و  علیمراد شیری رئیس صندوق بازنشستگان استان  برگزار شد، گزارش عملکردی از نحوه اجرای خدمات  کانون بازنشستگان اداره کل میراث فرهنگی فارس توسط محمد جعفر ناصری علیای رئیس این کانون  ارائه گردید.

 بنابراین گزارش، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی فارس در بخشی از سخنان خود در این آیین، از  خدمات این عزیزان که درکمال صداقت و سختکوشی، بهترین سال های عمر خود را در سنگر کار و خدمت گذرانده و با حفاظت و حراست از آثار فرهنگی و تاریخی این مرز و بوم، توسعه صنعت گردشگری و کمک به پاسداشت هنرهای سنتی و افزایش تولید صنایع دستی در سنگر آبادانی و سازندگیِ میهن عزیزمان کوشیده‌اند، تجلیل کرد.

رئیس صندوق بازنشستگان استان نیز به بیان اقدامات اجرایی در راستای ارتقا شرایط بازنشستگان استان پرداخت و خواستار مساعدت های بیشتر در جهت بهبود شرایط شد.

گفتنی است، در پایان این مراسم از اعضای کانون بازنشستگان اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری فارس با اهدا هدایا  تقدیر به عمل آمد.