فلوچارت

درباره خدمت

اطلاعات خدمت

پرسش های مربوط:

 ۱- در صورت خرید بلیت و عدم پرینت آن آیا در صورت مراجعه به مجموعه اجازه ورود به بازدیدکننده داده خواهد شد؟بله،مراجعه کننده با ارائه کد رهگیری که برایش پیامک شده پرینت بلیت خود را اخذ می نماید.

۲- آیا در صورت خرید در منزل امکان افزایش تعداد اماکن مورد درخواستی برای بازدید در محل وجود دارد؟بله،با مراجعه به کیوسک های تعبیه شده در محل این امر امکان پذیر می باشد.

۳- آیا امکان خرید بلیت در نقاط مختلف جهان امکان پذیر می باشد؟بله در صورت برخورداری از امکان خرید در شبکه شتاب، این امر امکان پذیر می باشد.

نام خدمت : صدور و فروش بلیت اماکن فرهنگی – تاریخی


کد خدمت :۱۳۰۷۱۲۷۰۰۰۰


نوع خدمت : خدمت به شهروندان(G2C)

 


 


مدارک نیاز ندارد

۱-بلیت صادر شده به هیچ وجه قابل استرداد نمی باشد.
۲-کاربر موظف است اطلاعات بلیت صادر شده را نزد خود محفوظ نگه دارد،در غیر اینصورت سامانه تفریحآتی هیچ گونه مسئولیتی در قبال سوء استفاده از بلیت صادر شده ندارد.
۳-کاربر هنگام خرید ملزم می باشند اطلاعات صحیح وارد کنند،در غیر اینصورت سامانه تفریحآتی مسئولیتی در قبال اطلاعات اشتباه ندارد.
۴-کلیه بلیت های صادر شده در سامانه تفریحآتی به صورت دیجیتالی(PDF)بوده و هیچگونه بلیت فیزیکی صادر نخواهد شد.
۵-بررسی تعداد ورودی های خریداری شده در مورد مکان هایی که به صورت مجموعه عرضه شده اند بر عهده کاربر بوده و سامانه تفریحآتی هیچ مسئولیتی در قبال انتخاب تعداد نادرست بلیت ها ندارد.
۶-محتوای قرار گرفته در سامانه تفریحآتی تنها جنبه آگاهی خریداران را دارد،بدیهی است هرگونه سوءاستفاده از محتوای این سامانه غیر قانونی بوده و فرد یا افراد خاطی مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.
 • ورود به سامانه
 • مراجعین محترم می بایست از طریق درگاه  سایت فروش بلیت الکترونیک و یا با مراجعه حضوری به محل موزه از طریق کیوسک های تعبیه شده اقدام به خرید بلیت نمایند که طی فرآیند با تکمیل فرم مربوطه  وانتخاب نام موزه به درگاه بانکی وصل شده و با پرداخت از طریق شبکه شتاب خرید نموده و پرینت بلیت خود را اخذ نمایند.

  خلاصه عملیات:

  ۱- مراجعه به وب سایت با آدرس eticket.ichto.ir یا مراجعه حضوری به محل موزه مورد نظرو تهیه بلیت از طریق کیوسک های الکترونیکی

  ۲-انتخاب محل مورد بازدید

  ۳- پرداخت الکترونیکی مبلغ بازدید

  ۴- دریافت پرینت بلیت

  *مبلغ از طریق درگاه الکترونیکی مستقیما طی تراکنش به حساب خزانه واریز می گردد.

  *ارائه پرینت بلیت صادر شده در منزل و یا محل موزه یا اماکن فرهنگی،تاریخی لازم است.

لطفا در مورد این خدمت یکی از گزینه های زیر را انتخاب کنید:

ارتباط با مسئول خدمت

شماره تماس : ۰۷۱۳۲۲۴۴۰۶۸ داخلی ۲۱۰

نام کارشناس مسئول:آقای بهادری پور