جلوه گری استان فارس در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان فارس از حضور قدرتمند استان فارس در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران خبر داد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس، سید موید محسن نژاد با اعلام این مطلب افزود: استان فارس در این نمایشگاه با قدرت و تمرکز بر نمایش ظرفیت‌های منحصر بفرد گردشگری در کلیه حوزه ها حضور خواهد داشت.
وی اظهار داشت: نمایاندن استان فارس در تمام زوایای گردشگری تاریخی، ادبی، مذهبی، سلامت، طبیعی، گردشگری الکترونیک، گردشگری کودک بخشی از اهداف شرکت در نمایشگاه می باشد.
محسن نژاد تصریح کرد: تأسیسات و موسسات گردشگری، اقامتگاه‌های بوم‌گردی و همچنین دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری به‌جهت معرفی، ارائه خدمات مرتبط و آشناسازی علاقه‌مندان فعال خواهند داشت.
این مقام مسئول با اشاره به حضور آژانسها و شرکتهای خدمات مسافرتی سراسر کشور و تعدادی از کشورهای خارجی شامل: ترکیه، سوییس، کامبوج، ارمنستان، کره جنوبی، امارات متحده عربی، یونان، مالزی، آلمان، قبرس، گرجستان، برزیل، روسیه، فرانسه، چین و بلاروس خاطر نشان کرد: نمایشگاه فرصتی مناسب برای تبلیغ و جذب گردشگران داخلی و خارجی و در نتیجه تحرک پذیری در صنعت گردشگری،توسعه اقتصادی و اشتغال زایی استان است.
بنا بر این گزارش، یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته از ۳ الی ۶ بهمن ماه در محل نمایشگاه بین المللی تهران با حضور فعالان گردشگری کشور و تعدادی از کشور خارجی برگزار می شود.