تخفیف هتلها و تورهای شیراز در آذرماه به مناسبت برگزاری نمایشگاه گردشگری پارس

تخفیف هتلها و تورهای شیراز در آذرماه به مناسبت برگزاری نمایشگاه گردشگری پارس

مدیر کل میراث فرهنگی فارس گفت: هتل ها و تورهای گردشگری شهر شیراز در آذرماه سال جاری به مناسبت برگزاری نمایشگاه گردشگری پارس به گردشگران تخفیف می دهند.

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری فارس به نقل از مصیب امیری با توجه به رایزنی های صورت گرفته با رئیس اتحادیه جامعه هتل داران استان فارس، هتل ها و مراکز اقامتی شهر شیراز به مناسبت نمایشگاه گردشگری پارس، تخفیف ویژه ۱۰ تا ۴۰ درصدی را برای اقامت گردشگران ورودی به شیراز اعمال می نمایند.

این مقام مسئول همچنین از تعامل بارئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان فارس خبر داد و افزود: بهترین راه شناخت یک شهر و جاذبه های آن، تورهای گردشگری کوتاه مدت است. به همین منظور و برای بهره مندی هر چه بیشتر مخاطبان نمایشگاه و گردشگران ورودی به شهر شیرازدر طی مدت زمان برگزاری نمایشگاه، تورهای هدفمند گردشگری با نظارت و برنامه ریزی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری و با اعمال تخفیفهای ۵ تا ۲۰درصدی اجرا خواهد شد .

گفتنی است در قرعه کشی هشتمین دوره این نمایشگاه انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان، ۱۵۰ جایزه از جمله بلیت سفرهای داخلی و خارجی، توراهی زمینی، هوایی و ریلی به برندگان اهدا کرد.

گزارش خبری روز

شب فرهنگی فارس در برج میلاد