نمایشگاه گردشگری پارس صحنه اتحاد بخش خصوصی و دولتی است

برخورد قانونی لازم با حاشیه‌سازان نمایشگاه پارس صورت می‌گیرد/ دغدغه بزرگان دین و علما برای مسئولان سازمان میراث‌فرهنگی بسیار ارزشمند است

معاون امور عمرانی استانداری فارس در حاشیه بازدید روز گذشته خود از نهمین نمایشگاه بزرگ گردشگری پارس با تشکر از دست‌اندرکاران برگزاری نمایشگاه اظهار داشت: خوشبختانه در این دوره از نمایشگاه شامل وفاق و یکپارچگی خوبی میان بخش دولتی شامل اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس، سازمان همیاری شهرداری های استان، استانداری و بخش خصوصی، هستیم.

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس، عنایت‌الله رحیمی برگزاری نمایشگاه گردشگری برای شهری مانند شیراز را ضروری دانست و گفت: این نمایشگاه فرصتی مغتنم برای معرفی پتانسیل‌های شهر شیراز و استان فارس به مردم در سطح ملی و فرا ملی است که در نهایت می‌تواند رونق اقتصادی در کلیه حوزه های مرتبط با بخش گردشگری و صنایع وابسته را در پی داشته باشد.

وی تصریح کرد: علیرغم وقفه پنج ساله و همچنین زمان کمی که برای اطلاع‌رسانی و برنامه‌ریزی این نمایشگاه وجود داشت، شاهد نظم و کیفیت مناسب محتوایی نمایشگاه و نهایتا رضایتمندی مخاطبان هستیم.

این مقام مسئول با اشاره به اهمیت موضوع از منظر استاندار به عنوان مقام ارشد استان افزود: استانداری فارس در جهت بسترسازی و برقراری هماهنگی‌های لازم برای برگزاری این دوره از نمایشگاه، تمهیدات ویژه و مناسب را انجام داد.

معاون امور عمرانی استانداری فارس همچنین در ادامه با تاکید بر نقش زیر ساختهای استاندارد در جذب گردشگر داخلی و خارجی ضمن اعلام حمایت استانداری فارس از سرمایه گذاری در حوزه گردشگری ، از تخصیص اعتبارهای قابل توجه در جهت ارتقا و توسعه ترمینالهای داخلی و خارجی،زیر ساختهای جاده ای،خطوط ریلی خبر داد.

رحیمی در پایان ضمن تشکر از رسانه‌ها به جهت پوشش کامل اخبار و رویدادهای نمایشگاه گردشگری پارس، گفت: دنیای امروز دنیای رسانه هاست و اصحاب رسانه می بایست علاوه بر اطلاع رسانه در زمینه فرهنگ سازی نیز تاثیر گذار عمل نمایند.

گزارش خبری روز

شب فرهنگی فارس در برج میلاد